Dokonalá nevěsta

Staňte se dokonalou nevěstou!

Jaro je konečně tady a spolu s pěkným slunečným počasím startuje i svatební sezona. Pokud i pro vás bude rok 2017 rokem svatebním, pak určitě neponecháváte nic náhodě. Máte stanovený termín, místo obřadu i hostiny, styl v jakém se bude veselka konat, víte, kdo na ní nebude chybět, a především – máte jasnou představu o tom, co budete mít na sobě. Právě svatební šatydělají nevěstu nevěstou, proto každá dáma míří do svatebního salonu co nejdříve. Vybrat totiž ty pravé není jen tak, ačkoli nabídka je víc než bohatá a volit je tak rozhodně z čeho. K dispozici jsou modely nejrůznějších střihů, provedení, materiálů i barev.

Šaty jsou teprve začátek

Šaty však pomyslný svatební kolotoč příprav pouze roztáčí, na vašem celkovém vzhledu se totiž podílí celá řada dalších faktorů, včetně těch nejmenších detailů – například precizní manikúry. Sladit musíte také váš make up, svatební líčení je však poměrně náročná disciplína, hlavně pro netrénovanou, nezkušenou a nervózní ruku budoucí novomanželky. Proto, chcete-li mít vše bez starostí a především bez chybičky, svěřte se do rukou profesionální vizážistky. Ta vám poradí, co vám bude slušet, jaké barevné odstíny zvolit a nalíčí vás tak, abyste nejen vypadala krásně, ale také se tak cítila.

Vlasy – nevěstina koruna krásy

Domácímu experimentování se vyhněte také v případě vašich vlasů. Právě vlasy jsou totiž korunou krásy a ve váš velký den to platí dvojnásob. Svatební účesvás zkrášlí a dotvoří vaši celkovou image. S trochou nadsázky můžeme říct, že dnes si lze nechat na hlavě vytvořit prakticky cokoli. Podle stylu vašich šatů můžete zvolit buď klasické romantické účesy, nebo moderní, bát se nemusíte ani těch extravagantních. Rozhodující je tvar vašeho obličeje, střih a kvalita vašich pramenů. Zohlednit by se měla také jejich délka, ačkoli dnes není problém si je nechat prodloužit. Prodlužování vlasů se stalo běžnou záležitostí. Ať už se rozhodnete pro jakoukoli variantu, mějte na paměti jediné - musíte se cítit dobře. Ta opravdová krása, jak je známo, totiž vychází zevnitř!