Informace

Svatební salon PARADA

Náš salón jsme otevřeli v lednu 2002, takže máme celkem dlouholetou praxi, během které jsme již obsloužili stovky nevěst. V roce 2004 jsme zahájili velkoobchodní prodej svatebních i společenských šatů a později i pánských obleků, proto můžeme našim klientům nabídnout široký výběr za velmi příznivé ceny.

Víme, že svatební den je jeden z nejvíce očekávaných a nezapomenutelných okamžiků v životě, a proto je našim cílem maximální spokojenost zákazníků.
Můžete očekávat příjemnou rodinnou atmosféru, kdy vám rádi odborně poradíme a s úsměvem a trpělivostí, pomůžeme vybrat ty pravé vysněné šaty.

Zkoušení šatů

Protože zkoušení šatů je opravdu časově náročné, doporučujeme Vám objednat se vždy předem a rezervovat si termín. Objednané zákaznice mají vždy přednost. Proto prosíme všechny o trpělivost, s radostí se Vám budeme poté také věnovat a splníme Vaše přání.                                                                                                                                                                                                                             ZMĚNA!!!!!!!!!!!                                                                                                                                                                                                Dovolujeme si oznámit, že i náš salón se od 1.1.2018 přidává k ostatním svatebním salónům, které vybírají poplatek za zkoušení šatů. Zkoušení šatů je nově zpoplatněno částkou 300,-. Od poplatku je nevěsta osvobozena v den, kdy dojde k závazné rezervaci šatů, takže pokud se nevěsta vráti s potvrzením o zaplacení do 3 měsíců a šaty si zarezervuje později, tak ji tato částka bude odečtena od zálohy za svatební šaty a zkoušení je zcela zdarma!!!                                                                                                                                Věříme,že se naše nové opatření setká s Vaším pochopením.                                                                                                                            Děkuji

Nové kolekce společenských šatů doplňujeme vždy během září a kolekci svatebních šatů během ledna.
Pravidelně se účastníme veletrhů a pořádáme módní přehlídky!

S pomocí našeho salónu budete
VÝJMEČNÁ, KRÁSNÁ, JEDINEČNÁ

Vaše spokojenost je naší vizitkou
Těšíme se na Vás